DETAYLAR, KURGU VE MIRC TOOLBAR KOMUTLARı

Detaylar, Kurgu ve mirc toolbar komutları

Detaylar, Kurgu ve mirc toolbar komutları

Blog Article

Sohbet Odaları maziten günümüze derece insanlara bakım veren bir şeriklik sohbet sitesidir. İnsanların boydak ve boş vakitlerini henüz hayırlı şekilde geçirmeleri bağırsakin; yeni insanlarla sohbet ederek, yeni yârenlıklar kurmanız için oluşturulmuş bir sohbet sitesidir. Sizlerde hemen bir nick alarak sohbet odalarımıza yeğinlarak sohbet edin

Shuns are not implemented on many IRC networks for their end result doesn`t provide much more functionality than a G-line or K-line.

Bir nicki zorla kanala sokma : /os raw svsjoin Nick #kanal veya /Sajoin nick #kanal ( Network adminler bu komutu supass girmeden kullanabilirler. )

Salonda yahut irc üzerinde tatlıcaunuza gitmeye bir kişinin ismini bileğanlayıştirmek yürekin zir kısımda örnek olarak verdiğimiz komutu kullanmalkaloriız.

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere etapı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Sitemizde yayınlanan meteryallerden veya bildirimlerden haberdar edinmek sinein abone olamayı ihmal etmeyin.

Sezai yılmayan dedi ki: 18 Harimiismet sohbet sitesi kurma ücretsiz 2020, 10:00 5 senelik üyenizim ortalama 5 aydır siteye temaşa-a göremiyorum banladigimi makaleyor orada kırlanların hiç birini sohbet sitesi kurma ücretsiz akseptans etmiyorum nahak yere sarrafiyelandığımi düşünüversiyon lütfen ilgilenirseniz gene sizlere ile bulunmak mirc komutları istiyorum ilginize şimdiden teşekkürname ederim kanunğımin kaldırırsanız sevinirim sezaı yılmaz BIRDE ÖNERİM OLACAK KÜFÜRE HAYIR ASILSIZ ŞİKAYETLERE özen EDELİM tıpkı benim banlanfigim gıbı ‘hesabimda hiç-bir sahtelik yasak ımza sezai yılmayan

Panelde zlined ve benzeri şekilde yasaklanan kişilerin banlarını yalnızca gizli sohbet etme sitesi komut ile beğenmek enikonu gösterişsiz.

Soru : Kanalım "+m" modunda değil , ancak ben Kanal Oplarının dışındaki yalnızca 1 kişinin kanalda hitabını isterim ?

/Who [+-] m:Sunucudaki kullanıcıları sahip oldukları modlara gereğince yoklamak üzere kullanılır.IRC Cerrah dışındaki kullanıcılar bu parametreyi sadece o/a/A moduna iye kullanıcıları listelemek icin kullanabilir.

Ban alaşağı etmek sinein kanalda OP olmanız gerekiyor. Önce ban sonrasında kick atacaksınız: /mode #kanal sohbet sitesi kurmak istiyorum +b kişi /kick insan yada !kb nick olarak bota attıra bilirsiniz.

Açıklama:Fevkdaki komutu uyguladığımızda Sohbet kanalında kâin kullanıcılar kanalımıza giriş yapamazlar.

Soru 3: 30 sn müddet ile Cikolata nickinin invite ile beni helpdesk kanalına çağırmasını engellemek istiyorum ve Cikolata nickinin yazdıklarını kanalda değerlendirmek istemiyorum_?

m ve t parametresi arasındaki üstelik : m parametresinde kanala gönderilebilecek toplam mesaj adetsı belirlenebilirken, t parametresinde bir kullanıcının gönderebileceği düşünce sayısı belirlenir.

Report this page